Dobry hosting pod stronę w sieci

Z mojego doświadczenia wiem, że nie należy oszczędzać w przypadku hostingu. Większość darmowych
hostingów udostępnia narzędzia pozwalające na promocję swoich produktów, tworzenia strony, jednak w większości przypadków wiąże się to z oglądaniem natarczywych reklam, których niejednokrotnie nie da się zamknąć, co dla potencjalnego odwiedzającego klienta może być odstraszające. Kolejną wadą darmowych hostingów (freehostów) jest ich stabilność działania, która pozostawia wiele do życzenia. Nasza strona powinna być zawsze dostępna, o każdej porze dnia i nocy, jest to kolejny argument, który przemawia za tym aby nie korzystać z darmowego hostingu.Domena i hosting 


Własna domena hosting jest to rozwiązanie, którego jestem zagorzałym zwolennikiem. Mając własną domenę oraz przestrzeń na serwerze możemy robić co się nam żywnie podoba. Nie jesteśmy uzależnieni od kaprysów właścicieli hostingu (o ile mamy dobry hosting :-) ), możemy dowolnie ingerować w strukturę strony, instalować własne oprogramowanie, co w przypadku freehostów jest możliwe, natomiast w przypadku systemów blogowych już nie. Własna domena i hosting daje nam w pewnym sensie elastyczność i większe pole manewru, co przy promocji naszych usług czy produktów powinno być najwyższym priorytetem.

Konto do zarabiania i akumulacji oszczędności 


Skoro interesujesz się zarabianiem pieniędzy w sieci, musisz mieć możliwość elastycznego zarządzania swoimi funduszami. Jeżeli chodzi o banki internetowe, z własnej autopsji mogę polecić mBank. Jest to bank który praktycznie rzecz biorąc jest darmowy. Przelewy wewnętrzne odbywają się za darmo. Bank ten cechuje bardzo przyjemny oraz intuicyjny panel zarządzania naszymi środkami online.